Lekcje indywidualne z języka angielskiego

Lekcje indywidualne z języka angielskiego

W ramach tego bloku nauki języka angielskiego w czasie całego kursu angielskiego jest do Państwa dyspozycji nauczyciel, który nie tylko motywuje Państwa do nauki angielskiego, ale przede wszystkim dopasowywuje cały program nauki do indywidualnych potrzeb. Na życzenie lekcje angielskiego mogą odbywać się również w Państwa hotelu w Sliema, St Julians lub na Gozo bez żadnych dodatkowych opłat.

Kurs English PE

Kurs angielskiego PE - to indywidualne zajęcia z języka angielskiego. Nauczyciel skupia się wyłącznie na Państwa potrzebach i zainteresowaniach. Uczestnicy kursu mogą sami zadecydować o wyborze tematóworaz otym które ze sprawności językowych chcą usystematyzować. Celem głównym tego kursu językowego jest płynna i bezbłędna komunikacja w języku angielskim.

Kurs English PSE

To indywidualny kurs języka angielskiego, zorganizowany i dopasowany specjalnie do indywidualnych potrzeb. Szkoła językowa English Language Academy powinna 3 tygodnie przed rozpoczęciem Państwa kursu językowego otrzymać wszelkie wskazówki oraz zakres tematów lub problemów, które mają być przerobione w ramach tego kursu. Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia prześlemy formularze z pytaniami, w celu przeprowadzenia analizy Państwa potrzeb. Po odebraniu tych informacji nasza szkoła językowa opracuje szczególowy plan nauki w języku angielskim oraz zaoferuje odpowiedniego fachowca do prowadzenia nauki angielskiego. Do Państwa dyspozycji oddajemy archiwum z ogromną zawartością tematów z różnych dziedzin w języku angielskim, nie mniej jednak jak najbardziej mogą Państwo zabrać ze sobą swoje materiały; chętnie je z Państwem przerobimy. Organizujemy również wycieczki tematyczne, rozrywki lub inne aktywności związane z Państwa zainetesowaniami. Tego rodzaj nauki języka angielskiego jest bardzo efektywny i przynosi satysfakcjonujące rezultaty w krótkim czasie.
Na kursie poruszane są tematy z następujących dziedzin:
- Angielski w biznesie międzynarodowym
- Finanse i kredyty
- Angielski na szczeblu zarządzającym
- Angielski w biurze i rozmowy telefoniczne po angielsku
- Angielski w sekretariacie
- Angielski w gospodarce, medycynie, prawie
- Angielski związany z nauką i wychowaniem
- Literatura angielska
- Angielski w obsłudze powietrznej i gastronomii
- Angielski w biurach podróży, turystyce oraz w hotelarstwie
- Angielski w zawodach inżynierskich
- Angielski z zakresu ochrony środowiska

Lekcje indywidualne PE & PSE

Kod kursu: PE & PSE
Lekcji tygodniowo:10, 15, 20, 30 lub 40 à 45 minut.
Rozpoczęcie: każdego dnia
Maksymalna ilość uczestników:1
Poziom: wszystko
Godziny zajęć: dopasowane indywidualnie
Długość kursu: zgodnie z wymogami
Cena: Kliknij tutaj

Kurs English TE & TSE

Semi-prywatne kursy języka angieslkiego oferowane są specjalnie dla osób przybywających do naszej szkoły językowej w tym samym czasie oraz posiadających ten sam lub podobny poziom z języka angielskiego. Ten kurs języka angielskiego koncentruje się w części TE na ogólnym angielskim natowmiast w części TSE na specjalnych tematach z zakreu takich dziedzin jak: business, medycyna, gospodarka lub technika.

Lekcje indywidualne TE & TSE

Kod kursu: PE & PSE
Lekcji tygodniowo:10, 15, 20, 30 lub 40 à 45 minut.
Rozpoczęcie: każdego dnia
Maksymalna ilość uczestników: 2
Poziom: wszystko
Godziny zajęć: dopasowane indywidualnie
Długość kursu: zgodnie z wymogami
Cena: Kliknij tutaj