Pytania najcząściej zadawane

Pytania najcząściej zadawane

REZERWACJA

Jak zameldować się na kurs?
Najprostrzym sposobem jest skorzystanie z formularza Online. Jest to nie tylko najprostsza, ale i najszybsza metoda rezerwacji. W przeciągu kilku godzin otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji.

Czy mogę otrzymać zestawienie cenowe w formie nieobligującego mnie rachunku?
Wszystkie aktualne ceny znajdą Państwo w naszym cenniku. Do wystawienia nieobligującego rachunku niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Proszę wpisać szczegóły dotyczące kursu oraz wybranego zakwaterowania. W uwagach proszę wpisać "zapytanie cenowe". Oczekiwanie na odpowiedź - do 1 tygodnia.

Poniżej możliwości zakwaterowania w Sliema:

W jaki sposób mogę się upewnić iż otrzymałem/łam rabat? (np. 10% rabatu dla studentów, kórzy korzystali przynajmniej raz z jakiegokolwiek kursu w naszej szkole lub dla uczestników, którzy w sezonie zarezerwują w tym samym czasie kurs dla conajmniej 2 osób)

W trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego proszę w miejscu "Uwagi i życzenia" wpisać: "życzę sobie rabat 10%" i podać formę uprzywilejowania na podstawie której przysługuje Państwu rabat. W przypadku rezerwacji wieloosobowej należy podać dane wszystkich uczestników.

KURSY

Kiedy rozpoczyna się kurs?
Poza świętami, dniami ustawowo wolnymi od pracy i w piętek, sobotę i niedzielę istnieje praktycznie mońliwośść wybrania dowonego terminu na rozpoczęcie kursu. Poleca się niemniej jednak rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek. W przypadku kiedy rozpocznę Państwo kurs z opóźnieniem, godziny lekcyjne z dni poprzednich mogą Pństwo odrobić na zajęciach popołudniowych lub zostaną one odlicznone od rachunku.

Czy ponoszę dodatkowe koszty za wpisowe i za test kwalifikacyjny?
Nie. Wszystkie koszty zawarte są w cenie kursu.

Co się dzieje jeżeli jeden z dni kiedy odbywa się kurs przypada w dniu wolnym od pracy?
Z tego powodu nie będzie zwrotu kosztów za nie odbyte lekcje, dołożymy starań aby te lekcje zostały nadrobione
w inne dni.

Na ilu poziomach odbywa się nauka języka angielskiego?
Nasze kursy są podzielone na 6 poziomów.

SZKOŁA JĘZYKOW OBCYCH

Czy szkoła jest akredytowana?
Tak. Jesteśmy współzałożycielami FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations in Malta). Posiadamy centrum egzaminacyjne TOEFL iBT oraz centrum edukacyjne dla nauczycieli.

Kiedy została założona szkoła?
W roku 1988.

Czw w soboty i niedziele jest szkoła również otwarta?
Nie, w weekendy szkoła jest zamknięta. Kursy odbywają się od poniedziałku do piętku. Istnieje możliwość zorganizowania lekcji indywidualnych podczas weekendów.

Czy w klasach jest klimatyzacja?
Tak.

Czy szkoła posiada dostęp do internetu?
Oczywiście i jest on bezpąatnyt.

Jak duża jest szkoła?
Nasza szkoła nie jest duża. Organizujemy kursy dla maksymalnie 180 studentów.

Czy mogżna dostać pocztą od Państwa ulotkę z informacjami?
Przykro nam ale nie wysyłamy broszur i ulotek, jest to jeden z powodów dzięki któremu możemy sobie pozwolić aby nasze usługi były bezpłatne. W zamian przesyłamy wszystkie niezbędne informacje drogą e-mail.
Ulotka

Gdzie jest znajduje się szkoła?
Sliema - kliknij tutaj aby zobaczyć małą mapę, tutaj średnia mapa (100 kB) a tutaj duża mapa (1 MB).

ZAKWATEROWANIE

Czy zakwaterowanie też muszę rezerwować przez szkołę?
Oczywiście że nie. Mogą Państwo skorzystać z dowolnego biura podróży lub bezpośrednio w hotelu aby zorganizować sobie pobyt.
Lista hoteli kliknij aby zobaczyć hotele położone w bezpośredniej bliskości od szkoły. Dla przykładu od hotelu Windsor (Nr. 44) to ok. 10 minut drogi na pieszo. Droga prowadzi poprzez promenadę wzdłóż morza. Niektórzy z naszych studentów rezerwują pobyty również w St. Julians lub Gzira, korzystając z dobrych połączeń autobusowych.

Uważam że cennik zakwaterowania jest trochę skomplikowany, czy mogli by mi Państwo to jeszcze raz dokładnie wyjaśnić?
Zakwaterowanie na Malcie jest podzielone na 7 różnych kategorii cenowch, które w zależności od pory roku oferują różne ceny. Dokładamy wszelkich starań aby nasi uczestnicy mieli do dyspozycji niewygurowane zbytnio ceny, niemniej jednak jesteśmy uzależnieni od obowiązujących ogólnych cenników.

MALTA

Jaką walutą można na Malcie płcić za usługi i zakupy ?
Od 01.01.2008 obowiązującą walutą na Malcie jest Euro.

Czy aktywności z programu rozrywkowo-kulturalno-sportowego powinnam zarezerwować wcześniej?
Nie, nawet nie jest to wskazane. Polecamy aby wszelkie aktywności sportowe, kulturalne lub rozrywkowe zostały rezerwowane po przybyciu na miejscu. Do Państwa dyspozycji jest koordynator, który na bierząco zajmuje się organizacją programu, może również zorganizować np. wycieczkę zgodnie z Państwa życzeniami czy sugestjami.

Czy zajmują się Państwo rezerwacją i organizacją przelotów na Maltę?
Nie, proszę kliknąć tutaj w celu uzyskania dalszych informacji na ten temat.

Czy szkoła organizuje takie egzaminy jak Cambridge/IELTS/TOEFL?
Tak. Posiadamy centrum egzaminacyjne TOEFL iBT a egzaminy Cambridge i IELTS odbywję się w bezpośredniej bliskości od naszej szkoły. Chetnie udzielamy pomocy w zapisach na egzaminy. Proszę nas powiadomić (wpisz tą wiadomość w formularzu rejestracyjnym) o jaki egzamin chodzi.

Chciałabym przyjechać na Maltę z moimi dziećmi, czy szkoła może mi zorganizowań opieką dla moich dzieci w czasie kiedy ja będą na kursie języka angielskiegoo?

Oczywiście, chętnie to dla Państwa zrobimy. Dla dzieci które są jeszcze za małe na naukę języka angielskiego, zaangażukemy opiekunkę do dzieci. Cena ok. 5.80 Euro za godzinę opieki.