Program rozrywkowy

Malta - kurs języka angielskiego - Program rozrywkowy

Nasza szkoła językowa English Language Academy - Malta, oferuje dla swoich studentów szeroko rozbudowany i atrakcyjny program rozrywkowo - kulturalny.

Po przybyciu do naszej szkoły językowej mogą Państwo z pomocą naszego koordynatora programu rozrywkowego, wybrać odpowiednie atrakcje rozrywko-kulturalne oraz sportowe.

Malta posiada w swojej ofercie ogromny wybór aktywności sportowo - rozrywkowych. Pływanie, nurkowanie, jazda konna, wędkowanie, kajakarstwo, wędrowanie, jazda na gokartach, paralotniarstwo, żeglarstwo oraz wiele, wiele innych atrakcji. W niedalekiej odległości od naszej szkoły językowej oraz hotelu Europa, oddajemy naszą prywatną plażę z prysznicami oraz leżakami (bezpłatnie) tylko do Państwa użytku aby mogli Państwo odpoczywać w przerwach między nauką języka angielskiego i spotkać się z innymi studentami odwiedzającymi kursy językowe w naszej szkole. Poniżej podajemy informacje dotyczące programu rozrywkowego i cen.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu rozrywkowego Malta, skontaktuj się znami lub wejdź na stronę Program rozrywkowy.