Szkoła języka angielskiego

Malta - Szkoła języka angielskiego English Language Academy

Szkoła została założona w 1988 roku i znajduje się w mieście Sliema, w niedalekiej odległości od stolicy Valletta. Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i lektorów języka angielskiego. Nasza szkoła językowa English Language Academy posiada centrum egzaminacyjne TOEFL iBT oraz centrum kształcenia nauczycieli.

FELTOMJest uznana przez Maltańskie Ministerstwo Edukacji jako szkoła języków obcych. Ponad to jest członkiem i założycielem prestiżowej FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation in Malta).

Nasze metody nauczania angielskiego składają się przede wszystkim z konwersacji w języku angielskim, efektywnej nauki słownictwa angielskiego i gramatyki angielskiej. Na lekcjach używa się tylko i wyłącznie języka angielskiego. Po ukończeniu naszego kursu z języka angielskiego, porozumiewnie się lub dalsza nauka języka angielskiego nie będą sprawiały kłopotów, a słownik angielskiego nie będzie już niezbędnym akcesorium. Po przybyciu na miejsce odbywa się test kwalifikacyjny mający pomóc w poprawnym doborze kursu języka angielskiego. Intensywny kurs angielskiego, jak i kursy przygotowywujące do egzaminów IELTS, TOEFL czy Cambridge cieszą się ogromną popularnością. Lekcje języka angielskiego trwają od poniedziałku do piątku. Na zakończenie kursu otrzymają Państwo certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego. Każda klasa jest wyposażona w klimatycazję, można również korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu, a wolne chwile spędzać na plaży lub promenadzie. Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą prywtną plażę z leżakami i prysznicami, w cenie kursu.